Історія школи

Село Малютинці вперше згадується в Іпатіївському літописі під 1139 роком. То ж і освіта в нашому селі бере початок дуже давно. Так, в державному Прилуцькому архіві зберігається кілька аркушів Пирятинського літопису, де зроблено такий запис, що ще в І половині XIII ст,. при пирятинській Замковій церкві священник навчав дітей. Подібна школа діяла і в Малютинцях.
               А в 17 ст., подорожуючи по Україні, французький інженер і картограф Гільйом Левассар де Боплан зробив карту України і наніс 15 населених пунктів сучасного Пирятинського району і в кожному з них діяли школи грамоти. Серед цих населених пунктів позначено і Малютинці.
               Більш пізніші відомості про освіту в нашому селі припадають вже на 19 століття. Зберігся запис про те, що в 1869 році було відкрито вперше школу в селі. А в 1891 році створена церковно- прихідська школа, де проводилося трьохкласне навчання. В 1917 році в селі була відкрита початкова школа, першою вчителькою початкової школи була Кулинич Ганна Дмитрівна.
               1935 році була відкрита семирічна школа. В 1964 році працює восьмирічна школа, де навчалося 458 учнів. В 1989 році в селі побудоване нове приміщення школи. В школі в цей час навчається 141 учень, працює 14 вчителів.
                Нині в школі працює 10 учителів, навчається 35 учнів.