Правила прийому до закладу

Правила прийому до Малютинської філії Теплівської зш І-ІІІ ступенів

1. Зарахування учнів до всіх класів здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування, яка визначається  щорічно розпорядженням голови райдержадміністрації.

2. Завідувач філії зобов'язаний вжити заходів щодо ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до закладу, його статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

3. Зарахування учнів до Навчального закладу здійснюється за наказом директора опрного закладу (Теплівської зош І-ІІІ ст.) на підставі особистої заяви (для неповнолітніх — заяви батьків або осіб, які їх замінюють) або направлень відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, а також свідоцтва про народження (копії),  паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу).

У разі потреби учень може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого навчального закладу. При цьому подаються такі документи: заява батьків або осіб, які їх замінюють (із зазначенням причини), довідка, що підтверджує зарахування дитини (підлітка) до іншого навчального закладу.

Документи (заяви) про зарахування до 1 класу приймаються з 1 березня до 31 травня

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.